Aktualności – COVID-19 dla studentów

Data aktualizacji : 30.10.2020 godz. 14.14

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdziecie Państwo informację o sposobie prowadzenia zajęć z przedmiotów realizowanych w Zakładzie Dydaktyki Medycznej CIEM CM. Informacja będzie na bieżąco aktualizowana. Jeśli w związku z chorobą lub kwarantanną prowadzącego będziemy zmuszenia do przesunięcia zajęć lub przeniesienia ich na uczenie zdalne takie informacje pojawią się także w tym miejscu.

Rok 2 – kierunek lekarski

Wstęp do nauk klinicznych (WNK) – zajęcia prowadzone zdalnie z wykorzystaniem MS Teams.

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 1/4 – pierwsze 4 spotkania zdalnie z wykorzystaniem MS Teams. Kolejne zajęcia praktyczne w siedzibie Zakładu ul Medyczna 7. Zajęcia praktyczne w siedzibie Zakładu zaczynamy 2.11.

Rok 3 – kierunek lekarski

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 2/4 – zajęcia zrealizowane w semestrze wiosennym

Kurs EKG dla 3 roku – od 16 listopada do 14 grudnia, zajęcia zdalne

Rok 4 – kierunek lekarski

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 3/4 – zajęcia prowadzone zdalnie z wykorzystaniem MS Teams.

Immediate Life Support ERC – kurs resuscytacji certyfikowany przez Europejską Radę Resuscytacji. Zajęcia praktyczne realizowane w siedzibie Zakładu ul. Łazarza 16 (Centrum Dydaktyczno-Kongresowe UJ CM)

Rok 5 – kierunek lekarski

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 4/4 – zajęcia praktyczne realizowane w siedzibie Zakładu ul Medyczna 7.

Kurs EKG dla 5 roku – od 1 marca do 29 marca, zajęcia zdalne