Koordynatorzy

PRZEDMIOT

KOORDYNATOR KONTAKT

Pierwsza pomoc 1/2

Dr Marta Szeliga

marta.szeliga@uj.edu.pl

Wstęp do nauk klinicznych

 


dr Jakub Stępniewski

 

Lek. Konrad Jabłoński

 

 

 

 

 

 

Lek. Łukasz Balcerzak

jakub.stepniewski@uj.edu.pl

 

konrad.jablonski@uj.edu.pl

 

 

 

 

 

 

lukasz.balcerzak@uj.edu.pl

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 1/4

 

Dr Agnieszka Skrzypek

a.skrzypek@uj.edu.pl

 

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 2/4

 

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 3/4

 

Lek. Łukasz Małecki

 

Lek. Natalia Bajorek

Lek. Agata Stalmach-Przygoda

lukasz.malecki@uj.edu.pl

 

natalia.bajorek@uj.edu.pl

agata.stalmach-przygoda@uj.edu.pl 

Chirurgia 3/4

 

Dr Tomasz Cegielny

t.cegielny@uj.edu.pl
Chirurgia 4/4

 

Dr Michał Nowakowski

m.nowakowski@uj.edu.pl
 OSCE (obiektywnego strukturyzowanego egzaminu klinicznego) III i VI rok

Lek. Agata Stalmach-Przygoda

agata.stalmach-przygoda@uj.edu.pl

Laboratoryjne nauczanie umiejętności klinicznych 4/4

 

 

Dr Stanisław Górski

 

 

 

Lek. Michał Pers

 

 

stnislaw.gorski@uj.edu.pl

 

 

 

 

michal.pers@uj.edu.pl

 

 

Medycyna Ratunkowa 2/2

 

Dr Grzegorz Cebula

grzegorz.cebula@uj.edu.pl

Repetytorium Nauk Klinicznych

 

Dr Mirosława Püsküllüoglu

miroslawa.puskulluoglu@uj.edu.pl
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 
Wielkość fontu
Kontrast